Piraci z Karaibów powrócą! Co z Johnnym Deppem?

Seria Piraci z Karaibów powróci z szóstą już częścią! Czy jednak w związku z ostatnią aferą z Jamesem Gunnem, Johnny Depp podzieli jego los?

Po zarobieniu przez Zemstę Salazara około 200 milionów dolarów mniej, przyszłość franczyzy w przypadku innego studia mogłaby stanąć pod znakiem zapytania. Disney jednak nie zraził się tendencją spadkową wyniku finansowego serii Piraci z Karaibów i dał twórcom zielone światło na powstanie szóstej części. Według niektóych źródeł, na reżyserskim stołku ponownie zasiądzie Joachim Ronning, współreżyser poprzedniej odsłony. Ted Elliot, Terry Russio oraz Jeff Nathanson – weterani serii – pracują obecnie nad scenariuszem produkcji. Biorąc jednak pod uwagę, że Ronning w chwili obecnej znajduje się na planie Czarownicy 2, Piraci powrócą na ekrany kin najwcześniej w 2021 roku.

Fot. mat. prasowe

Nie wiadomo jednak, czy do swojej najsłynniejszej kreacji powróci Johnny Depp. Aktor wcielający się od paru lat w najgorszego pirata na świecie, od niedawna prowadzi iście rockandrollowe życie. Niejednokrotnie został on oskarżony o pobicie, a co gorsze sprawa rozwodowa z Amber Heard bardzo mocno zszargała jego wizerunek, kiedy na jaw wypłynęłu informację o znęcaniu się Deppa nad byłą żoną. W tym wszystkim nie pomaga uzależnienie aktora od narkotyków, które ostatnimi czasy utrudniało pracę z nim na planie. Disney ma zatem ciężki orzech do zgryzienia, zwłaszcza, że niedawno po wypłynięciu na światło dzienne obrzydliwych twittów Jamesa Gunna sprzed paru lat, został on zwolniony z reżyserskiego stanowiska Strażników Galaktyki 3. Czy taki sam los czeka samego Jacka Sparrowa? Czy bez tej postaci Piraci z Karaibów mają sens?

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Panna Frye pisze:

Nie wyobrażam sobie ,,Piratów z Karaibów” bez kapitana Sparrowa. Bez tej postaci każdy kolejny film będzie nijaki. Bo spójrzmy prawdzie w oczy – jest to zwykły film przygodowy, ale komizm Jacka dodaje jej smaczku. Nie wiem, jak rozwinie się sprawa z Deppem. Może poszukają zastępstwa? Skoro przesunęliśmy się o jedno pokolenie (córka Barbossy z poprzedniej części), dlaczego nie mieliby umieścić syna Jack? Może będzie to Sparrow 2.0, ale przynajmniej rozwiąże się problem z Deppem.

Piratka pisze:

Bez Kapitana Jacka Sparrow’a ta seria nie ma sensu. Nie wyobrażam sobie, aby zastąpili Johnny’ego Depp’a. Z resztą Depp bardzo lubi tą postać i się z nią zżył. Niedługo premiera ,,Miasta kłamstw”, gdzie gra główną rolę. W tym roku ma jeszcze dwa inne filmy, więc widać, że daje radę. Jeśli 6 część ma być bez nich, to lepiej niech nie powstanie. ,, Piratów…” oglądałam nie raz, więc wiem, kto dodaje śmiechu do serii.

Pirat pisze:

Nie ma to jak nie zrobić żadnego researchu przed napisaniem artykułu 😉 Owszem, Disney może mieć problem z Johnny’m w nowej części przez złą ostatnio prasę, lecz jest mały szczegół – w większości jest ona fałszywa… Tak naprawdę ta rzekoma przemoc domowa i pobicie nie zostały udowodnione 😉 Nawet ostatnio wyszło, że to jego ex rzucała się na niego z łapami no i druga sprawa, że jego parnerki go bronią – Johnny po prostu ma ostatnio pecha do tabloidów niestety

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?