Advertisement

Pitbull nagrał piosenkę do Aquamana!

Wzorem Czarnej Pantery – promowanej nośnym utworem Kendricka Lamara pt. All The Stars – także i Aquaman ma w swoim soundtracku piosenkę znanego artysty.

W tym przypadku jednak sytuacja jest mniej oczywista, jako że z dość niewiadomych przyczyn utwór został wykonany przez Pitbulla, mającego z rzeczoną superprodukcją mniej więcej tyle wspólnego, co Deadpool z Batmanem. Żebyśmy mieli się nad czym dodatkowo zastanawiać, jest to cover kultowej piosenki Toto pod tytułem Africa. Jak wyszło? Cóż… oceńcie sami. Oto Ocean to Ocean.

Zobacz również: Avengers: Wojna bez granic – tak powstawała bitwa o Wakandę

Obsada podwodnego widowiska: Jason Momoa – Arthur Curry / Aquaman, Amber Heard – Mera, Willem Dafoe – Vulko, Patrick Wilson – Orm / Ocean Master, Dolph Lundgren – Nereus, Yahya Abdul-Mateen II – Black Manta; Nicole Kidman – Atlanna / matka tytułowego władcy, Ludi Lin – Kapitan Murk i Temeura Morrison – Tom Curry / ojciec głównego bohatera.

Obraz wyreżyserował utalentowany James Wan na podstawie scenariusza autorstwa Willa Bealla i Davida Lesliego Johnsona-McGoldricka. Brzmi obiecująco? Warto tutaj dodać, że samą historię opracowali Geoff Johns oraz wspomniani powyżej Wan i Beall. Produkcja oparta została na postaci znanej z kart komiksów DC, a mowa tutaj o Aquamanie stworzonym przez Paula Norrisa i Morta Weisingera. Muzykę do filmu skomponował Rupert Gregson-Williams.

Polską premierę Aquamana przewidziano na 21 grudnia 2018 roku.

Źródło: Youtube / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?