Plagi Breslau – nowy zwiastun filmu Vegi z Małgorzatą Kożuchowską!

Do sieci trafił nowy zwiastun nadchodzącego filmu Patryka Vegi – Plagi Breslau. Produkcja zadebiutuje na platformie Showmax już w grudniu. W roli głównej zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską.

Zobacz również: Julia Wieniawa jako Kopciuszek. Zwiastun animacji Kopciuszek. Historia prawdziwa

Akcja filmu Plagi Breslau rozgrywa się we współczesnym Wrocławiu, gdzie dochodzi do serii makabrycznych zabójstw. Codziennie o godzinie 18:00 nieznany, seryjny morderca dokonuje zbrodni. Policjantka Helena Ruś  (Małgorzata Kożuchowska) podejrzewa, że są one dziełem jednego człowieka. Kiedy podczas interwencji poważnie ranny zostaje Bronson (Tomasz Oświeciński), policyjny partner Heleny, bohaterka decyduje się za wszelką cenę ustalić tożsamość mordercy. Wraz z oddelegowaną do tej sprawy profilerką z CBŚP, Iwoną Bogacką (Daria Widawska), prowadzi śledztwo, którego wyjaśnienia należy szukać w XVIII-wiecznej historii miasta. Kobiety starają się wygrać wyścig z czasem i nie dopuścić do kolejnych zbrodni.

Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Magdalena pisze:

Kożuchowska nie pasuje do tego filmu

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?