Plagi Breslau – oto making of nowego filmu Patryka Vegi

Dla tych, którzy nie mogą się doczekać nowej produkcji Patryka Vegi, mamy materiały, na których można obejrzeć proces powstawania Plag Breslau:

„PLAGI BRESLAU” – MAKING OF Z MAŁGORZATĄ KOŻUCHOWSKĄ!

„PLAGI BRESLAU” – MAKING OF Z MAŁGORZATĄ KOŻUCHOWSKĄ ‼️

Opublikowany przez Patryk Vega Środa, 26 września 2018

Zobacz również: Julia Wieniawa jako Kopciuszek. Zobacz zwiastun animacji Kopciuszek. Historia prawdziwa

Akcja Plag Breslau rozgrywa się we współczesnym Wrocławiu, gdzie dochodzi do serii makabrycznych zabójstw. Codziennie o godzinie 18:00 nieznany, seryjny morderca dokonuje zbrodni. Policjantka Helena Ruś  (Małgorzata Kożuchowska) podejrzewa, że są one dziełem jednego człowieka. Kiedy podczas interwencji poważnie ranny zostaje Bronson (Tomasz Oświeciński), policyjny partner Heleny, bohaterka decyduje się za wszelką cenę ustalić tożsamość mordercy. Wraz z oddelegowaną do tej sprawy profilerką z CBŚP, Iwoną Bogacką (Daria Widawska), prowadzi śledztwo, którego wyjaśnienia należy szukać w XVIII-wiecznej historii miasta. Kobiety starają się wygrać wyścig z czasem i nie dopuścić do kolejnych zbrodni.

Plagi Breslau zadebiutują na platformie Showmax w grudniu.

Źródło: Facebook / Ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?