Advertisement Advertisement
banner

Planeta singli 2 króluje w kinach i zalicza trzeci wynik otwarcia w 2018 roku

Jak donosi Kino Świat, Planeta singli 2 zgodnie z oczekiwaniami zdominowała polskie kina. Sequel komedii romantycznej był w ostatnich dniach najchętniej oglądaną produkcją w Polsce oraz zanotował na starcie dwa razy lepszy wynik niż pierwsza część. Według najnowszych danych film z Maciejem Stuhrem i Agnieszką Więdłochą obejrzało już prawie 600 tysięcy widzów.

Planetę Singli 2 w pierwsze dni wyświetlania do poniedziałku, licząc z pokazami przedpremierowymi, obejrzało aż 590, 022 widzów. Wynik do niedzieli to 451, 475 sprzedanych biletów, co sprawia, że komedia romantyczna Sama Akiny plasuje się na najniższym miejscu podium w klasyfikacji najlepszych weekendów otwarcia polskiego Box Office A.D. 2018. Lepsze w tym roku były tylko Kler (935 tys) i Kobiety mafii (628 tys.).

Zobacz również: Rozmawiamy z Karolem Strasburgerem i Piotrem Głowackim na premierze Planety Singli 2! 

Więdłocha Planeta Singli 2

fot. Maciej Zdunowski/Gigant Films

Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

Trzecia i finałowa część serii zadebiutuje już w przyszłoroczne Walentynki.

Źródło: KIno Świat / ilustracja wprowadzenia: Maciej Zdunowski/Gigant Films

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Filmowiec pisze:

Ciekawe czy pobije rekord, coraz większą popularnością cieszą się polskie filmy!

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?