Planeta Singli 3 – plakat i opis finałowej odsłony przygód Tomka i Ani. Nowe gwiazdy w obsadzie!

Firma Kino Świat zaprezentowała pierwsze materiały promujące Planetę Singli 3. W trzeciej i ostatniej części popularnej serii krajobraz zmieni się z wielkomiejskiego na wiejski, a do obsady dołączyły kolejne gwiazdy polskiego kina. Komedia romantyczna zadebiutuje w okresie walentynkowy, a datę premiery ustalono na 8 lutego 2019 roku.

W Planecie Singli 3 do swoich ról powrócą Agnieszka Więdłocha, Maciej Stuhr, Weronika Książkiewicz, Tomasz Karolak, Joanna Jarmołowicz, Danuta Stenka czy Aleksandar Milićević. W obsadzie pojawią się nowe gwiazdy takie jak Bogusław Linda, Borys Szyc, Anna Smołowik, Jakub Józefowicz i Maria Pakulnis. Za reżyserię odpowiada duet Sam Akina i Michał Chaciński, a scenariusz przygotowali Sam Akina i Jules Jones.

Zobacz również: Planeta singli 2 – recenzja sequela przebojowej komedii romantycznej!

Oficjalny opis brzmi następująco: Każdy ma problemy z rodziną. Tomek i Ania wreszcie decydują się na ślub. Wesele – na prośbę Ani – odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna. Nie zabraknie nowych problemów w życiu weselnych gości – Oli i Bogdana, których małżeństwo zostanie wystawione na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja, a także Zośki, która polską wieś oglądała dotychczas tylko na Instagramie. Ale prawdziwą iskrą pod beczką prochu będzie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka. „Planeta Singli 3″ to mnóstwo emocji, śmiechu i zaskoczeń w opowieści o tym, że miłość w różnych okresach życia oznacza zupełnie różne rzeczy.

Planeta Singli 2 zadebiutowała w kinach 9 listopada. Na obecną chwilę, obejrzało ją już ponad 1,5 miliona widzów. Pierwsza część przyciągnęła w 2016 roku do kin prawie 2 miliony osób.

planeta singli 3 plakat

fot. materiały prasowe

Źródło: Kino Świat / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?