Advertisement

Playmobil. Film – zwiastun i polska data premiery komediowej animacji

Playmobil. Film to pierwszy w historii film kinowy z zabawkami z uniwersum PLAYMOBIL®. Kino Świat zaprezentował polski zwiastun animacji i ujawnił datę premiery.

W pełnometrażowym filmie animowanym głosu postaciom w oryginalnej wersji językowej użyczą Anya Taylor-Joy (Split), Daniel Radcliffe (seria Harry Potter) oraz wokaliści Meghan Trainor i Adam Lambert. Za reżyserię Playmobil: The Movie odpowiada debiutujący na tym stanowisku Lino DiSalvo, który od wielu lat związany jest ze studiem Disneya oraz animacją, a na koncie ma prace przy Krainie lodu czy Zaplątanych. W polskiej wersji językowej usłyszymy: Julię Kamińską, Marcina Dorocińskiego i Tomasza Karolaka.

Opis dystrybutora: Charlie wciąż zadręcza swoją siostrę – Marlę opowieściami o fantastycznej krainie, w której podobno żyją ludziki PLAYMOBIL®. Oczywiście dziewczynka sądzi, że to tylko wytwór dziecięcej wyobraźni. Wszystko zmienia się, gdy któregoś dnia jej brat znika, a Marla odkrywa tajemniczy portal – wrota do innego wymiaru. Kiedy przez nie przechodzi, w jednej sekundzie sama zamienia się w figurkę PLAYMOBIL®. Zwiedzając niezwykłą, zbudowaną z zabawek krainę, dziewczynka odkrywa, że jej brat został porwany i uwięziony przez zdradzieckiego pirata Bloodbonesa. Żeby uratować chłopca, Marla będzie musiała połączyć siły ze zwariowanym kierowcą ciężarówki – Delem oraz odważnym robotem o imieniu Robotitron. W trakcie wędrówki przez zdumiewający świat zestawów PLAYMOBIL® nasi bohaterowie przeżyją masę przygód, napotykają wielu przyjaciół i wrogów – od rycerzy w lśniącej zbroi po międzygalaktycznych złoczyńców. A sama Marla odkryje, że aby uratować Charliego i powrócić do domu, będzie musiała przywołać moc własnej, nieco zaniedbanej wyobraźni. Wszystko jest możliwe – trzeba tylko uwierzyć w siebie!

Zobacz również: Julia Wieniawa jako Kopciuszek. Zobacz zwiastun animacji Kopciuszek. Historia prawdziwa

Stworzona przez projektanta Hansa Becka zabawka systemowa PLAYMOBIL® zaliczana jest dziś do absolutnych klasyków zabawek dziecięcych. Od 1974 roku wyprodukowano już prawie 3 miliardy małych towarzyszy zabawy – figurek z charakterystycznym uśmiechem. PLAYMOBIL® to kolekcje dopracowane w najdrobniejszych szczegółach – od statku pirackiego po realistyczny szpital dziecięcy. Rozpowszechniane w prawie 100 krajach na świecie, wielokrotnie wyróżniane przez rodziców i pedagogów zabawki stanowią synonim jakości i doskonałej rozrywki dla wszystkich.

Polska premiera Playmobil. Film w polskich kinach od 23 sierpnia 2019 roku!

Źródłó: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: fot. 2.9 FILM HOLDING – MORGEN PRODUCTION

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?