Advertisement

Podstawowa wersja scenariusza The Batman skończona. Początek zdjęć pod koniec roku?

Niedawno doszły do nas informacje, jakoby scenariusz filmu Matta Reevesa został skończony – przynajmniej w swojej podstawowej wersji – i teraz miał zostać wysłany do weryfikacji dla studia Warner Bros. Wygląda więc na to, że wkrótce dojdzie do rozpoczęcia zdjęć.

Borys Kit z The Hollywood Reporter na swoim newsletterze został zapytany o to, czy Ben Affleck ponownie wcieli się w Batmana, czy zrobi to inny aktor. Dziennikarz odparł:

Skrypt już praktycznie jest, ale Reeves nadal nad nim pracuje. Słyszałem również, że studio chce rozpocząć zdjęcia w listopadzie. Więc myślę, że czegoś się dowiemy w międzyczasie.

Batman

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Bumblebee uratowane przez chiński rynek w box office

Jeśli wierzyć zapowiedziom Reevesa, jego The Batman ma znacząco różnić się od nastawionych raczej na akcję poprzedników. Ma przypomnieć, że Bruce Wayne i jego alter ego to jednocześnie najlepszy detektyw świata. Jego „detektywistyczna wersja” ma być inspirowana thrillerami Alfreda Hitchcocka. Przy sukcesie komercyjnym być może powstanie cała trylogia. Póki co jednak czekamy na to, kto będzie nowym Mrocznym Rycerzem.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?