Pogromcy duchów 3 – pierwszy teaser!

Czyż to nie cudowne? Wczoraj pojawiła się informacja potwierdzająca realizację kolejnej części Pogromców duchów, a dzisiaj do sieci trafia pierwsza zapowiedź! Poniżej znajdziecie udostępniony materiał. Jak Wam się podoba?

Zobacz również: Just Dance wkroczy na srebrne ekrany! Szykujcie się na muzyczne widowisko roku!

Mimo iż film nie wszedł jeszcze w fazę produkcji, to portal EW ujawnił króciutką zapowiedź, podczas której słychać muzykę autorstwa zmarłego jakiś czas temu Elmera Bernsteina. W materiale pojawia się oryginalny wóz ikonicznej drużyny zanany jako Ecto-1.

Ponadto z krótkiej zapowiedzi można wywnioskować, iż ktoś w szopie próbuje naładować plecaki protonowe. Nie ujawniono jednak twarzy tejże osoby. Zwiastun to wiele pytań bez odpowiedzi. Jest klimatyczny i nawiązuje do oryginału. Widać, że Reitman zna się na rzeczy.

Wspomniany powyżej twórca w tajemnicy sporządził scenariusz, dlatego dopiero teraz pojawiły się jakiekolwiek informacje o wspomnianym sequelu, razem z Gilem Kenanem. Obecnie nie wiadomo nic na temat fabuły widowiska…. Jednakże ujawniono, że nowa drużyna będzie się składać z czterech nastolatków… dwóch kobiet i mężczyzn.

Nowi Pogromcy duchów zadebiutują na ekranach kin latem 2020 roku. Produkcja zaś rozpocznie się w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – Columbia Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?