Pokazano strój Supermana pochodzący z niezrealizowanego filmu!

Zanim do kin trafił Superman: Powrót czy Człowiek ze stali, pojawiły się też inne projekty, w których mogliśmy zobaczyć Supermana. Ostatecznie, takie obrazy, jak Superman Lives czy Superman: Flyby, z różnych względów nie zostały zrealizowane.

Oficjalna profilu DC na YouTubie przygotował kolejny odcinek DC Daily, w którym zaprezentowany został kostium Supermana wprost z Archiwum Warner Bros. Według prowadzących wspomniany program, a także Ray’a Carsillo z Machinimy, miał to być strój Nicolasa Cage’a z niezrealizowanego filmu Superman Lives (reż. Tim Burton, na podstawie scenariusza Kevina Smitha i Wesley’a Sticka).

 

Jednak dłuższe oględziny udostępnionego kostiumu wskazują na to, że pochodzi on z innego filmu. Mowa tu oczywiście o innym, także anulowanym obrazie pt. Superman: Flyby z 2004 roku. Film miał być wyreżyserowany przez McG na podstawie scenariusza J. J. Abramsa, a w przesłuchaniu do tytułowej roli brali udział m.in. Jason Behr, Henry Cavill czy Michael Cassidy.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia: SyFy Wire

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

TendouMan pisze:

Krój ciekawy, zwłaszcza ta asymetria na klatce piersiowej. Mam jednak problemy z „S” – za małe i za nisko, preferowałbym bliżej kołnierza. Tak strój wygląda bardziej na szturmowca niż superherosa.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?