Pół Wieku Poezji Później – kolejny zwiastun fanowskiego filmu w świecie Wiedźmina

Chociaż wszyscy z niecierpliwością czekają na serial o Geralcie od Netfliksa, tak fani nie próżnują. Na zapowiedziany ponad dwa lata temu fanowski film Pół Wieku Poezji Później jeszcze poczekamy, ale dostaliśmy za to kolejny zwiastun oraz informację, że będzie on dłuższy, niż pierwotnie zakładano.

Pół Wieku Poezji Później miało mieć premierę 21. czerwca bieżącego roku. Jak jednak tłumaczą jego autorzy, projekt rozrósł się tak bardzo, że będzie pełnometrażową produkcją, która trwała będzie około 80 minut. Twórcy zakładają, że zobaczymy film do końca 2018 roku. Póki co zadowolić nas musi najnowszy zwiastun:

Zobacz również: Wiedźmin – ruszają castingi! Niedługo poznamy obsadę?

Tak prezentuję się zarys fabuły filmu:

Ćwierć wieku po pogromie rivijskim (ostatnich wydarzeniach z Sagi) zostaje zaatakowane Kaer Morhen, stare siedliszcze wiedźminów z cechu Wilka. Napaści przewodzi potężny wojownik – Agaius. Parę lat później z Aretuzy, świeżo odbudowanej szkoły czarodziejek, ucieka Ornella, podejrzewana o odnalezienie legendarnej Księgi Alzura. W pościg za renegatką rusza Triss Merigold. Z pomocą ma jej przyjść stary bard Jaskier, jego bękarci syn, Julian oraz poszukujący zemsty Lambert, ostatni zabójca potworów.

Reżyserem jest Jakub Nurzyński, a za scenariusz odpowiadają Dariusz Gabryelewicz, Brunon Hawryluk oraz Jakub Nurzyński. W obsadzie zobaczymy m. in. Mariusza Drężka (Lambert), Magdalenę Różańską (Triss) oraz Zbigniewa Zamachowskiego (Jaskier).

Źródło: youtube.com / Ilustracja wprowadzenia: pwppfilm.pl 

Stały współpracownik

Boks, filmy, futbol. To moje trzy pasje. A Marlon Brando, Tom Hardy i Christian Bale to moja trójca święta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?