Polityka – Vega prezentuje Tadeusza Rydzyka!

Patryk Vega nie byłby sobą, gdyby nie poszedł za ciosem, witając nas na samym początku tygodnia wideo przedstawiającym kolejną postać ze swojego filmu.

Tym razem reżyser zdecydował się przedstawić jedną z bardziej kontrowersyjnych postaci w naszym kraju związanych od wielu lat ze środowiskiem omawianym w filmie. I trzeba przyznać, że zrobił to z przytupem, cytując pewne słowa, które miał parę lat temu powiedzieć o. Tadeusz Rydzyk. A w tej roli nie byle kto, bo Zbigniew Zamachowski. Czego by nie powiedzieć, Polityka bez wątpienia ma zadatki na to, by wywołać mnóstwo skrajnych reakcji jesienią.

Pozdrowienia od Ojca Dyrektora!

Pozdrowienia od Ojca Dyrektora.

Opublikowany przez Patryk Vega Niedziela, 23 czerwca 2019

Kto jeszcze pojawi się w obsadzie Polityki? Na pewno będzie to Iwona Bielska, którą wcielającą się w postać wzorowaną na Krystynie Pawłowicz zobaczyć można było w udostępnionym przez reżysera klipie , Marcin Bosak jako premier MateuszMorawiecki oraz Maciej Stuhr,  którego przekonał projekt Vegi. Według doniesień dziennikarzy WP w Polityce ujrzymy również Janusza Chabiora (jako Antoniego Macierewicza), Daniela Olbrychskiego, Tomasza Oświecińskiego, Antoniego Królikowskiego i Ewę Kasprzyk.

Źródło: Facebook Patryk Vega / Ilustracja wprowadzenia: Mateusz Włodarczyk / Forum

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mieszkaniec pisze:

A dlaczego nie robią filmu i lekarzach, nauczycielach, prawnikach ? Niech pokażą co tam się dzieje !!! A nie tylko ciągła nagonka na Kościół i księży.

T.G. pisze:

…ALE TO JUŻ BYŁO…

Marlenaa pisze:

ten pseudofilm w ogole nie powinien zostać wyprodukowany

MagdaTatarczyk pisze:

Czemu ciągle się czepiacie jednej osoby, dookoła jest dużo zaskakujących afer o których każdy milczy, takie rzeczy powinny być pokazywane.

3objawienie pisze:

Tadeusz Morawiecki wtf?

Szymon Goraj pisze:

A tak mi się jakoś napisało… no nic, dzięki za czujność 😀

RyBell pisze:

Zobaczymy co będzie przedstawione w filmie, a potem będziemy się wypowiadać 🙂

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?