Polowanie może jednak ujrzeć światło dzienne

Polowanie to najnowszy thriller od studia Blumhouse, który został anulowany po tragicznych strzelaninach w USA. Teraz głos na temat filmu zabrał sam producent, Jason Blum.

Thriller opowiadający o polowaniach na ludzi organizowanych przez bogate elity trafił na zły moment. W świetle wydarzeń do jakich doszło w Teksasie i Ohio, studio Universal uznało, że nie jest to odpowiedni czas by wydać film. Jason Blum, producent projektu nadal ma jednak nadzieje związane ze swoim dziełem. Według niego jest szansa, że Polowanie trafi w końcu do kin we właściwym momencie. Twierdzi również, że gdyby jeszcze raz mógł dokonać wyboru dotyczącego tworzenia filmu, nadal byłby na tak.

Dużo się dzięki temu nauczyłem. Gdyby jeszcze raz dano mi wybór czy produkować film, zgodziłbym się. Zdecydowanie popełniliśmy błędy marketingowe, a także kilka innych po drodze. To jednak właśnie wiele mnie nauczyło. Teraz prawdopodobnie zmieniłbym grafik filmowy, a także popracował nad promocją. Ale czy zmieniłbym decyzję dotyczącą samej produkcji? Nie.

Zobacz również: Universal anuluje premierę thrillera Polowanie

Polowanie to thriller przedstawiający losy przypadkowych ludzi, którzy zostają porwani przez grupę bogatych i wpływowych osób. Trafiają na rozległą posiadłość w Chorwacji, imitującą Arkansas. Szybko orientują się, że dla swoich oprawców są tylko zwierzyną łowną i muszą walczyć o życie. Za reżyserię odpowiada Craig Zobel. W obsadzie znaleźli się między innymi Betty Gilpin, Ike Barinholtz i Emma Roberts. Premiera zaplanowana była na 26 września.

Źródło: ew.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Polowanie

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?