Advertisement

Potencjalny reżyser Batgirl potrzebny od zaraz?

Tak przynajmniej wynika z doniesień Heroic Hollywood, które ma widzieć w tym obrazie materiał na nowy hit.

Sukces Wonder Woman sprawia, że Warner Bros. patrzy łaskawiej na zbliżone projekty – takie właśnie jak Batgirl. Zwłaszcza, że szłoby to w parze z aktualnym repertuarem, który ma do zaoferowania uniwersum DC. Warto pamiętać, że za rogiem czyha Birds of Prey z Harley Quinn i spółką oraz druga część filmu o słynnej Amazonce – Wonder Woman 1984. Historia córki komisarza Jima Gordona, która postanawia walczyć z przestępczością u boku Mrocznego Rycerza, wydaje się pasować idealnie do tego zestawu.

Batgirl

kadr z animacji Batman: Zabójczy żart

Zobacz również: Batman 80th Anniversary Collection – wielka kolekcja 18 filmów dla fanów na Blu-rayu!

Jakiś czas temu powstanie Batgirl wydawało się już być tylko kwestią czasu – w końcu w całą sprawę zaangażowany był Joss Whedon, wcześniej reżyser dwóch pierwszych części Avengers w MCU, a następnie kontynuator działań nad niesławną Ligą Sprawiedliwości po przejęciu projektu od Zacka Snydera. W momencie jednak, gdy współpraca z nim została zerwana, ucichły wszelkie informacje związane z produkcją. Czy w najbliższym czasie faktycznie poznamy nowego reżysera, a przynajmniej kandydatów na niego? Czas pokaże.

Źródło: Heroic Hollywood /Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?