Potwierdzono kolejną postać, która pojawi się w Avengers: Endgame?!

Do wielkiego zamknięcia 3. fazy Marvel Cinematic Universe pozostało jeszcze kilka miesięcy i wciąż nie mamy o niej zbyt wielu informacji. Wygląda na to, że mogliśmy się właśnie dowiedzieć o kolejnej postaci, która na pewno pojawi się w Endgame.

Tessa Thompson, która wcieliła się w Walkirię w Thor: Ragnarok, napisała na Twitterze o jej planach. Biorąc pod uwagę jej dotychczasowe filmy daje niemalże całkowitą pewność, że  ta postać, jak wielu liczyło, pojawi się w nowej produkcji.

Zobacz również: Znamy scenarzystę kontynuacji Doktora Strange’a!

Zwieńczająca 22 połączone ze sobą filmy w ramach MCU Avengers: End Game naprowadzi widzów na punkt zwrotny tej epickiej podróży. Nasi ukochani bohaterowie w pełni zrozumieją, jak delikatna jest rzeczywistość i ile będą musieli poświęcić, by ją utrzymać. Za film odpowiada ta sama ekipa, co za Avengers: Wojna bez granic. Mowa tu o reżyserach Joe i Anthony’m Russo oraz scenarzystach Christopherze Markusie i Stephenie McFeely’u.

Avengers: End Game trafi do kin w kwietniu!

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Grubykrzysztof pisze:

Przecież ona zginęła na początku wojny bez granic…

Miły nieznajomy pisze:

Nie wiadomo. Thanos zabił jak zawsze tylko połowę załogi co potwierdził potem Thor a samej Walkiri nie było wśród ciał. Więc możemy śmiało mieć nadzieję że wróci 😉

Kel pisze:

Ona leciała na innym statku niż thor

Mrgene pisze:

Nie było nic widać,żeby była martwa

Anonim pisze:

Ona nie zginęła bo bracia Russo powiedzieli że uciekła razem z garstką Asgardczyków

Grubykrzysztof pisze:

Leżała na bank w którymś kadrze na podłodze martwa. Znajdę i zrobię screen.

Mike pisze:

Jedno jest pewne thanos miał rację trza połowę ludzkości wybic już przeludnienie daje się we znaki a to że nikt nad tym nie panuje tylko pogarsza sytuację więc i tak ktoś będzie musiał zrzucić tom bombke dla dobra wszystkich.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?