Potwierdzono obecność innego symbiota w Venomie | SDCC 2018

Wytwórnia Sony Pictures ujawniła podczas swojego panelu na San Diego Comic-Conie kilka interesujących informacji o Venomie. Jedną z nich jest obecność innego symbiota, w którego miałby wcielić się Riz Ahmed.

Riz Ahmed miałby wcielić się w Dr Carltona Drake’a. W komiksach jest to szef organizacji Life Foundation starającego się wykorzystać nienarodzone potomostwo Venoma (tzw.”nasiona”), by stworzyć siły policyjne o nadludzkich umiejętnościach. Czyniłby to dla „dobra ludzkości”. Najprawdopodobniej to właśnie Drake stałby się gospodarzem dla nowego symbiota i przybrał imię Riot.

Reżyser Ruben Fleischer wspomniał też o możliwości pojawienia się Spider-Mana granego przez Toma Hollanda w uniwersum stworzonym przez wytwórnię Sony.

Zobacz również: Todd McFarlane o potencjalnym crossoverze Spawna i Venoma

Venom zostanie wyreżyserowany przez Rubena Fleishera (Zombieland). U boku Toma Hardy’ego pojawią się: Michelle Williams, Woody Harrelson, Scott Haze, Jenny Slate, Riz Ahmed, Reid Scott oraz Sope Aluko. Szczegóły fabuły nie są nam do końca znane, ale jak podaje reżyser filmu, będzie ona bazowała na komiksach Lethal Protector oraz Planet of the Symbiotes. Co ciekawe, produkcja Sony rozgrywać się będzie w tym samym uniwersum co Spider-Man: Homecoming, lecz nie będzie częścią Filmowego Uniwersum Marvela.

Premiera obrazu została zaplanowana na 5 października 2018 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Sony Pictures Entertainment

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?