Potworny hit i prezenty dla najmłodszych – Multikino zaprasza na premierę Hotelu Transylwania 3

Już 12 października uwielbiana przez widzów w każdym wieku animacja Hotel Transylwania po raz trzeci zagości na wielkim ekranie Multikina! Dodatkowo do biletów na film zakupionych z kartą Rodzina do Kina rozdawane będą wyjątkowe maski z podobiznami ulubionych postaci.

Strasznie śmieszne przygody Draka znowu doczekały się kontynuacji. I nic dziwnego – Hotel Transylwania skradł serca widzów w każdym wieku na całym świecie. Czego można spodziewać się po trzeciej części hitowej animacji? Wiecznie wpadająca w tarapaty paka Draka opuszcza mury hotelu i wybiera się w rejs statkiem wycieczkowym. Niestety wakacje ze snów szybko stają się wakacjami z koszmarów, kiedy Mavis odkryje, że Drak zakochał się w tajemniczej pani kapitan statku, a Ericka ukrywa niebezpieczny sekret, który zagraża gatunkowi potworów…

To jednak nie wszystko! Multikino jako jedyne kino w Polsce będzie rozdawać wyjątkowe maski z podobiznami ulubionych postaci z filmu Hotel Transylwania 3, wzbogacone o gry i łamigłówki, a także naklejki. Warunkiem jest zakup biletów na animację, korzystając z karty Rodzina do Kina (więcej o ofercie: www.multikino.pl/rodzina). Liczba masek jest ograniczona. Dostępne będę we wszystkich kinach sieci Multikino na terenie całej Polski.

Bilety na pokazy premierowe „Hotelu Transylwania 3″ można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Ilustracja Główna: Materiały prasowe

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?