Powstaje film o Zenku Martyniuku! Trwają poszukiwania aktorów!

Król disco polo doczeka się własnego filmu! Cały projekt owiany jest jeszcze tajemnicą. Fani jednak mają się z czego cieszyć – sam Zenek Martyniuk zaprasza ludzi w każdym wieku na casting.

Casting odbędzie się w Bielsku Podlaskim już w najbliższą sobotę od godziny 10. 00 do 18.00. Pojawiły się także informacje, że w gwiazdę wcieli się Antoni Królikowski, znany z Miasto 44 i Karbala. Pozostałą obsadę poznamy zapewne po castingu. Kto z Was zamierza się wybrać i wystąpić w interesującej produkcji?

Fot: Facebook profilu Akcent

Zobacz również: Powstanie Kogel Mogel 3! Do obsady dołącza znany aktor

Zenek Martyniuk jest wokalistą zespołu Akcent od 1989 roku. Jego największe hity to Gwiazda, ,Królowa nocy, Pragnienie miłości, Przekorny los i oczywiście Przez Twe oczy zielone. Ostatni wymieniony utwór zadebiutował w lipcu 2014 roku i ma ponad 100 milionów wyświetleń na YouTube. Piosenkarz ma wielu fanów w Polsce, którzy chętnie uczęszczają na jego liczne koncerty. Czy równie chętnie zasiądą przed wielkim ekranem? Przekonamy się w najbliższym czasie.

Źródło: Radio Zet, Facebook/ Ilustracja wprowadzenia: Polska Press

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?