Advertisement

Powstanie film o Zatannie z uniwersum DC?

Portal Deadline dotarł do informacji, z których wynika, że wytwórnie Warner Bros. i DC Films pracują nad filmem skupiającym się na superbohaterce Zatannie.

Poza filmem o Zatannie, obecnie trwają także prace nad innymi produkcjami. Ich głównymi bohaterkami mają być Supergirl i Batgirl. W komiksach młoda superbohaterka jest potomkinią Leonarda da Vinci. Wcześniej pracowała jako estradowa iluzjozjonistka, a swoje prawdziwe moce odkryła podczas poszukiwań zaginionego ojca Giovanniego Zatary. Ma dołączyć do Johna Constantine’a, Deadmana, Potwora z bagien i demona Etrigana w filmie Justice League Dark. Jego producentem jest Scott Rudin.

Zobacz również: Prochowce i wiedźmy, czyli historia Justice League Dark!

Projekty dotyczące Supergirl i Batgirl również znalazły swoich scenarzystów. Oren Uziel (22 Jump Street) zajmuje się historią kuzynki Supermana, a Christina Hodson (Birds of Prey: And The Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) protegowaną Batmana.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: DC

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?