Powstanie nowa część Paranormal Activity. Paramount i Blumhouse wskrzeszają serię

Horror Paranormal Activity: Inny Wymiar, który trafił do kin w 2015 roku miał być według zapowiedzi ostatnią częścią serii. Teraz dowiadujemy się, że w najbliższych latach możemy spodziewać się kolejnej odsłony kultowej serii filmów found-footage.

Jak donosi portal Deadline, na konferencji CinEurope, Jim Gianopoulos, prezes wytwórni Paramount ogłosił, iż studio filmowe Paramount oraz firma producencka Blumhouse ponownie połączą siły, by wskrzesić franczyzę Paranormal Activity. Poza tą informacją nie ujawniono żadnych szczegółów dotyczących siódmego horroru w formie paradokumentu.

Zobacz również: TOP 2019 – Najlepsze horrory! Ranking aktualizowany!

paranormal activity

fot. materiały prasowe

Seria Paranormal Activity liczy obecnie sześć filmów, które łącznie zarobiły w kinach prawie 900 milionów dolarów. W historii zapisał się szczególnie fenomenalny wynik pierwszej części projektu Orena Peliego, która przy budżecie 15 tysięcy dolarów zarobiła 192 miliony dolarów. Dzięki temu film z 2009 roku należy do jednych z najbardziej dochodowych filmów w historii, w oparciu o zwrot z inwestycji.

Źródło: deadline.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?