Predator – alternatywny kosmiczny zabójca na niewykorzystanym szkicu koncepcyjnym

Co prawda Predator Shane’a Blacka pojawił się w kinach już na początku jesieni, dopiero teraz dowiedzieliśmy się o alternatywnym wizerunku postaci, która miała się pojawić.

Chodzi o skrzyżowanie dwóch ras: tzw. Ultimate Predatora, mającego również pewne ludzkie cechy. Ostatecznie niewykorzystany szkic zaprezentował sam jego autor, Ken Barthelmey.

Ultimate Predator

Fot. Ken Barthelmey

Zobacz również: The Last Man – Hayden Christensen i Harvey Keitel w zwiastunie thrillera sci-fi

Predator jest filmową kontynuacją z lat 80. Widowiskowy obraz SF rewolucjonizuje serię o Predatorze. Popularne polowanie tym razem odbędzie się na ulicach niewielkiego miasteczka na amerykańskiej prowincji.  Przez te lata kosmiczni łowcy przeszli ewolucję i teraz przez błąd dziecka, powracają na Ziemię z tajemniczymi planami. Czy oddział byłych żołnierzy i nauczyciel unikną zagładzie ludzkiej rasy.

W obsadzie znaleźli się: Boyd Holbrook, Trevante Rhodes (Moonlight), Jacob Tremblay (Pokój), Keegan-Michael Key (Kraina jutra), Olivia Munn (X-Men: Apocalypse), Sterling K. Brown (Tacy jesteśmy), Alfie Allen (Gra o tron), Thomas Jane(The Expanse), Augusto Aguilera, Jake Busey i  Yvonne Strahovski (Opowieść podręcznej).

Film oznaczony jest symbolem R, czyli nie jest wskazany dla publiczności poniżej 17 roku życia. Predator trafił do kin 18 września 2018 r. 

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: Empire

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?