Advertisement

Predator- drastyczny zwiastun dla pełnoletnich

Prezentujemy wam finałowy zwiastun filmu Predator w reżyserii Shane Black’a (Iron Man 3). Ostrzegamy, że tym razem jest to krwawy materiał przeznaczony tylko dla dorosłych.

Zobacz również: Wrzesień w HBO GO! Wielkie hity kinowe i nowe seriale!

Predator jest filmową kontynuacją z lat 80. Widowiskowy obraz SF rewolucjonizuje serię o Predatorze. Popularne polowanie tym razem odbędzie się na ulicach niewielkiego miasteczka na amerykańskiej prowincji.  Przez te lata kosmiczni łowcy przeszli ewolucję i teraz przez błąd dziecka, powracają na Ziemię z tajemniczymi planami. Czy oddział byłych żołnierzy i nauczyciel unikną zagładzie ludzkiej rasy.

W obsadzie znaleźli się: Boyd Holbrook, Trevante Rhodes (Moonlight), Jacob Tremblay (Pokój), Keegan-Michael Key (Kraina jutra), Olivia Munn (X-Men: Apocalypse), Sterling K. Brown (Tacy jesteśmy), Alfie Allen (Gra o tron), Thomas Jane (The Expanse), Augusto Aguilera, Jake Busey i  Yvonne Strahovski (Opowieść podręcznej).

Film oznaczony jest symbolem R, czyli nie jest wskazany dla publiczności poniżej 17 roku życia. Predator trafi do kin już 18 września 2018 r. 

Źródło: Youtube/ Ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmu Predator

 

"Nie ganiaj za ludźmi. Bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie- Ci którzy naprawdę pasują do Twojego życia pojawią się i zostaną". Absolwent dziennikarstwa. W wolnych chwilach konferansjer.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?