Predator – film mógł mieć inne zakończenie?

UWAGA! News może zawierać potencjalne spoilery filmu Predator!

Okazuje się, że zakończenie filmu Predator w reżyserii Shane’a Blacka mogło wyglądać całkowicie inaczej od wersji, którą możemy oglądać teraz w kinach.

Według Scotta Wamplera ze strony Birth. Movies. Death, Shane Black i współscenarzysta filmu Predator Fred Dekker zamierzali wprowadzić postać znaną z pierwszego filmu pod sam koniec widowiska. Quinn McKenna (Boyd Holbrook), jego syn Rory (Jacob Tremblay) oraz Casey Brackett (Olivia Munn) mieli spotkać starszego Dutcha (Arnold Schwarzenegger) wychodzącego z helikoptera i proponującego bohaterom udział w kolejnych walkach z pozaziemskim łowcą.

Z wcześniejszych doniesień można było dowiedzieć się, że Schwarzenegger zrezygnował z roli w filmie uważając ją za zbyt małą, co spowodowało zmianę zakończenia. Twórcy mimo tego planują nakręcenie kolejnych odsłon Predatora, w których mógłby pojawić się amerykański aktor.

Zobacz również: Kiepskie prognozy box office’owe Predatora

Predator jest filmową kontynuacją z lat 80. Widowiskowy obraz SF rewolucjonizuje serię o Predatorze. Popularne polowanie tym razem odbędzie się na ulicach niewielkiego miasteczka na amerykańskiej prowincji.  Przez te lata kosmiczni łowcy przeszli ewolucję i teraz przez błąd dziecka, powracają na Ziemię z tajemniczymi planami. Czy oddział byłych żołnierzy i nauczyciel unikną zagładzie ludzkiej rasy.

W obsadzie znaleźli się: Boyd Holbrook, Trevante Rhodes (Moonlight), Jacob Tremblay (Pokój), Keegan-Michael Key (Kraina jutra), Olivia Munn (X-Men: Apocalypse), Sterling K. Brown (Tacy jesteśmy), Alfie Allen (Gra o tron), Thomas Jane(The Expanse), Augusto Aguilera, Jake Busey i  Yvonne Strahovski (Opowieść podręcznej).

Film oznaczony jest symbolem R, czyli nie jest wskazany dla publiczności poniżej 17 roku życia. Predator trafi do kin już 18 września 2018 r. 

Źródło: CBR.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?