Predator rozpoczyna łowy na nowym plakacie dla kin IMAX!

Po udostępnieniu pełnego zwiastuna Predatora i poszczególnych materiałów filmowych o procesie tworzenia widowiska, przyszła pora na nowe plakaty. Tym razem pokazano grafikę, którą ujrzymy w kinach IMAX.

Już tylko dni dzielą nas od premiery filmu Predator w reżyserii Shane’a Blacka. Z tej okazji pokazano specjalny plakat przeznaczony dla kin IMAX, na którym pozaziemski łowca przygotowuje się do działania. Całość opatrzona została podpisem: „Łowy są większe w kinach IMAX”.

Zobacz również: Predator– drastyczny zwiastun dla pełnoletnich

Predator

Źródło: Materiały prasowe

Predator jest filmową kontynuacją z lat 80. Widowiskowy obraz SF rewolucjonizuje serię o Predatorze. Popularne polowanie tym razem odbędzie się na ulicach niewielkiego miasteczka na amerykańskiej prowincji.  Przez te lata kosmiczni łowcy przeszli ewolucję i teraz przez błąd dziecka, powracają na Ziemię z tajemniczymi planami. Czy oddział byłych żołnierzy i nauczyciel unikną zagładzie ludzkiej rasy.

W obsadzie znaleźli się: Boyd Holbrook, Trevante Rhodes (Moonlight), Jacob Tremblay (Pokój), Keegan-Michael Key (Kraina jutra), Olivia Munn (X-Men: Apocalypse), Sterling K. Brown (Tacy jesteśmy), Alfie Allen (Gra o tron), Thomas Jane (The Expanse), Augusto Aguilera, Jake Busey i  Yvonne Strahovski (Opowieść podręcznej).

Film oznaczony jest symbolem R, czyli nie jest wskazany dla publiczności poniżej 17 roku życia. Predator trafi do kin już 18 września 2018 r. 

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?