Prequel Kingsman – Ralph Fiennes w obsadzie?

Oprócz trzeciej części Kingsman, trwają także prace nad prequelem, w którym poznamy działalność agencji w trakcie II wojny światowej. Okazuje się, że istnieje możliwość, iż obsadę zasili nie kto inny, jak Ralph Fiennes.

Głównym bohaterem ma być niejaki Conrad (w niego wcielić ma się Harris Dickinson), syn księcia Wielkiej Brytanii o gorącym temperamencie. Gdy młodzieniec stara się dołączyć do działań wojennych, zaczyna się nim interesować tytułowa organizacja. Rzecz jasna, Conrad musi zostać protegowanym jakiegoś starego wygi. W niego właśnie miałby się wcielić Fiennes.

Zobacz również: Bruce Dern wystąpi w filmie Tarantino zamiast Burta Reynoldsa!

Istnieje możliwość, że w takim wypadku obaj panowie pojawią się już w retrospekcjach Kingsman 3, którego premiera datowana jest na 3 listopada 2019 roku. Sam prequel nie ma jeszcze ustalonej daty.

Źródło: Geeks WorldWide / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Spectre

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?