Problem z premierą Nowych Mutantów. Produkcja trafi na platformę Hulu?

Choć wydawało się, że zarówno w przypadku Mrocznej Phoenix, jak i Nowych Mutantów pożar został ugaszony, sytuacja jednak nie jest tak klarowna. I choć w przypadku tej pierwszej produkcji rzeczywiście sytuacja się unormowała, co do drugiej można mieć wątpliwości.

Premiera Nowych Mutantów przesuwana była już dwukrotnie, ostatnio stanęło więc na 2 sierpnia. Według najnowszych doniesień pomiędzy reżyserem Joshem Boone’em a Foxem miało dojść do poróżnień, jeśli chodzi o artystyczną wizję. To może spowodować sytuację, w której film w ogóle nie wejdzie do kin. Ostatnim dzwonkiem wydaje się wtedy przerzucenie premiery do listopada – po dodatkowych dokrętkach – lecz jeśli i to nie zda egzaminu, studio może próbować zwrócić sobie koszty w inny sposób. Jedną z innych drug ma być podobno przerzucenie filmu od razu na platformę Hulu.

Zobacz również: Nowi Mutanci i Mroczna Phoenix nie zostaną skasowane!

Nowych Mutantach zaś pojawią się: Anya Taylor-Joy jako Magik, Maisie Williams jako Wolfsbane, Henry Zaga jako Sunspot, Charlie Heaton jako Cannonball, Blu Hunt jako Moonstar i Alice Braga w roli Cecilii Reyes.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?