the old guard background Advertisement

Proceder – drugi zwiastun produkcji o zmarłym artyście

Pojawił się kolejny trailer filmu Proceder przedstawiającego życie znanego polskiego rapera.

Produkcja postara się przedstawić burzliwe, pełne wzlotów i upadków życie Chady. Od samego tworzenia muzyki poprzez relacje w życiu prywatnym aż po problemy z prawem. Szykuje się mocna, bezkompromisowa produkcja. Część dochodów z biletów z filmu Proceder, który wchodzi do kin 15 listopada, zostanie przekazana Stowarzyszeniu Prometeus, które Chada wspierał za życia.

 „Proceder” jest filmem o ludziach, którzy bardzo są spragnieni miłości, uczucia i poczucia bezpieczeństwa, ale niestety nie udaje im się tego w życiu doświadczyć” – tak o filmie mówi Małgorzata Kożuchowska, która wcieliła się w filmie w rolę Łysej – szefowej gangu, przez którą Chada wpada w poważne kłopoty.

chada proceder film 2019 aktorzy

fot. Tomasz Ozdoba

Zobacz również: Proceder – film o znanym polskim raperze. Pierwszy zwiastun

Film wyreżyserował Michał Węgrzyn, a autorem zdjęć jest Wojciech Węgrzyn. W głównej roli wystąpi Piotr Witkowski. W pozostałych rolach pojawią się m.in.  Krzysztof Kowalewski, Antoni Pawlicki, Małgorzata Kożuchowska, Jan Frycz i Agnieszka Więdłocha. Nie zabraknie również przedstawicieli polskiego rapu. Na pewno pojawią się Kali, Zbuku i Vienio.

Produkcja trafi do kin 15 listopada.

 

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: kadr z planu filmowego Proceder

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?