Producent Sicario 2 chciałby, aby Emily Blunt zagrała w trzeciej części

Jak wiemy już od dłuższego czasu, scenarzysta drugiej części Sicario uznał, że postać grana przez Emily Blunt zakończyła swoją historię w pierwszej odsłonie. Spotkało się to jednak z rozczarowaniem fanów i jak się okazuje, nie tylko z nimi.

Podobnego zdania jest również Trent Luckinbill, producent filmu. W jednym z wywiadów przyznał, że bierze pod uwagę zaangażowanie Blunt w część trzecią.

Myślę, że Taylor [Sheridan] ma pewne plany, jednak jesteśmy otwarci na ten świat i bardzo chętnie powitalibyśmy Emily z powrotem. Nie napisaliśmy jeszcze scenariusza, ale uważam, że miałoby to sens. Jesteśmy fanami filmu; wszyscy doszliśmy do tej samej konkluzji, którą jest wniosek, że byłoby wspaniale ją znowu zobaczyć. Więc myślę, że powolutku przechodzimy do tych dyskusji.

Emily Blunt w Sicario

Kadr z filmu Sicario

Co prawda postać grana przez tę aktorkę już faktycznie miała dość klarowny wątek, który został zamknięty. Jednak być może odpowiedni scenariusz nie sprawiłby, że wydawałaby się wciśnięta na siłę.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmu Sicario

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?