Produkcja filmu o Bobie Fetcie ruszy najwcześniej po 2020 roku?

Portal Omega Underground, powołując się na swoje źródła donosi, że prace nad filmem o Bobie Fetcie mogą ruszyć najwcześniej po 2020 roku.

Obraz reżyserowany przez Jamesa Mangolda (Logan) ma być realizowany, jak większość filmów z uniwersum Gwiezdnych wojen, w Pinewood Studios zlokalizowanym w Buckinghamshire (Anglia). Prace nad filmem o łowcy nagród, według portalu, mają rozpocząć się w późniejszym terminie. Powodem takiego stanu rzeczy ma być  zakończenie tworzenia Ford vs Ferrari przez Mangolda. Wejście tej produckji do kina jesienią 2019 roku jest także warunkiem zaangażowania się reżysera w film o Bobie Fetcie. Co więcej, spekuluje się również, że najbliższą historią antologiczną spod znaku Gwiezdnych wojen będzie opowieść o Obi-Wanie Kenobim, która ma wejść na ekrany kin w 2020 roku.

Jeremy Bulloch jako Boba Fett

Zobacz również: Boba Fett otrzymuje solowy film! Reżyser Logana za sterami!

Boba Fett został nam zaprezentowany w Imperium Kontratakuje oraz Powrocie Jedi jako milczący łowca nagród. Mimo nie ujawniania swojej twarzy i niewielkiego czasu ekranowego stał się on bohaterem kultowym ze względu na swoją zbroję. W prequelowej trylogii mieliśmy okazje dowiedzieć się co nieco na temat jego pochodzenia. Natomiast wiele historii z nim zwiazanych zawarto w książkach, komiksach, czy też grach z gwiezdnowojennego świata.

Przypominamy również, że w planach Disneya jest również film o Obi-Wanie Kenobim, do którego przymierzany jest Stephen Daldry w roli reżysera. Prezes Lucasfilm, Kathlyn Kennedy nie wyklucza również powstanie filmu z Lando Calrissianem jako protagonistą.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Lucasfilm

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?