Produkcja World War Z 2 po raz kolejny wstrzymana!

Wiosną tego roku miały rozpocząć się zdjęcia do drugiej części World War Z. Według nowych informacji projekt po raz kolejny ma kłopoty. Studio Paramount wstrzymało produkcję blockbustera.

Oficjalnie Paramount i firma producencka Brada Pitta Plan B milczą. Natomiast z innych źródeł słychać informacje o przerażeniu studia kosztami filmu. Czy tym razem World War Z 2 na dobre trafi do kosza, czy może jeszcze ktoś go uratuje? Na to pytanie nikt obecnie nie zna odpowiedzi.

World War Z

Fot. Paramount Pictures

Zobacz również:  Alita: Battle Angel – niezwykłe kinowe doświadczenie! Wywiady z twórcami oraz odtwórczynią głównej roli!

Pierwsza część filmu o apokalipsie zombie również powstawała w bólach. Pierwotna wersja została odrzucona. Studio zmuszone zostało do zrobienia dokrętek, które całkowicie zmieniły finał produkcji. Premiera obrazu była wielokrotnie przekładana. Pomimo braku wiary w sukces kasowy filmu, zarobił on niemal pół miliarda dolarów.

Już parę miesięcy po premierze oryginału ogłoszono kontynuację, jednak minęło sześć lat, a o drugiej części nic nie wiadomo.

Źródło: The Hollywood Reporter/ Ilustracja wprowadzenia: Paramount Pictures

Stały współpracownik

Fan kina komiksowego, popkultury ogólnie oraz Realu Madryt.
Nie pogardzę dobrą książką, zwłaszcza jeśli chodzi o literaturę kryminalistyczną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?