Projekt Gambita upada, Nowi Mutanci z nową datą, już od Disneya

Oba wspomniane projekty miały w ostatnich latach niesamowite kłopoty z realizacją. Wykupienie Foxa przez Disneya skazuje jeden projekt na upadek, drugi na wybawienie.

Gambit nie znalazł się w rozpisce studia Myszki Miki na następne lata, co oznacza, że najprawdopodobniej nie ma już szans na kolejną próbę przeniesienia na ekran tej solowej historii jednego z popularniejszych członków X-Men. Za to Nowi Mutanci chyba wreszcie odpalą. Ich premiera zaplanowana jest na 3 kwietnia 2020 roku.

Zobacz również: Legion – prawdziwe szaleństwo i Charles Xavier w zwiastunie 3. sezonu!

Disney robi zatem ostateczne porządki z chyba najbardziej niesfornymi konceptami Foxa. Najwyraźniej dołączyli do tych, którzy uznali Gambita za totalny niewypał, w czym nie pomogło to, że wielu komiksowych fanów go uwielbia. Oznacza to, że jeżeli kiedykolwiek miałoby dojść do powstania tego filmu, to raczej nie w najbliższych latach.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?