Protest na Hawajach – wstrzymanie prac nad Aquamanem 2

Aktualnie na Hawajach budowany jest nowy Teleskop, Jason Momoa postanowił dołączyć do protestu który na celu ma zatrzymanie niszczenia terenu na potrzeby teleskopu.

Osoby wyczekujące kolejnej części filmu od DC i zastanawiające się jak wygląda jego rozwój, mogą zaspokoić swoją wiedzę. Jason Momoa, aktualnie zajmuje się czymś innym, czymś bardziej zbliżonym do jego serca. Protestem na Hawajach. Jego post możecie przeczytać poniżej.

Tysiące protestujących, a wśród nich aktor grający główną rolę w filmie Aquaman oraz znany wszystkim Dwayne „The Rock” Johnson. Oboje twierdzą, że budowa TMT (Thirty Meter Telescope) nie powinna mieć miejsca, ze względu na ludzi, dla których Mauna Kea jest miejscem świętym, a sam The Rock, porównuje je do kościoła w programie The Tonight Show With Jimmy Fallon. Oprócz tego, zachęca widzów do okazania empatii i wspomożenia protestujących.

Zobacz jeszcze: Bracia Russo chętni do wyreżyserowania filmu o X-Menach!

Mam nadzieję, że te dwie gwiazdy kina rzeczywiście wpłyną na rezultat protestu, a ziemia na Mauna Kea zostanie zostawiona w spokoju. Uważam, że w tak ważnej sprawie, możemy pozwolić na lekkie spowolnienie prac nad filmem i wesprzeć aktywistów całymi serduszkami.

Źródło: Live Science / Instagram / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Jestem wielkim wielbicielem, kina, seriali i mangi. Uwielbiam gry komputerowe i spędzam przy nich najwięcej wolnego czasu. Moje ulubione uniwersum to Warhammer 40k. Jestem osobą zwracająca szczególną uwagę na jakość, dlatego moje recenzje są wyjątkowo surowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?