Przesunięto datę premiery Pech to nie grzech. Piosenka Hyżego promuje komedię romantyczną

Pech to nie grzech to nowa komedia romantyczna w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. Produkcja początkowo miała trafić do kin w pierwszym miesiącach 2019 roku, ale okazuje się, że premierę przyspieszono i komedia zadebiutuje już 25 grudnia 2018 r. Pojawił się również teledysk do piosenki Hyżego, który ukazuje fragmenty filmu.

Tekst piosenki Hyżego Pech to nie grzech nawiązuje do historii ukazanej w filmie. Odnosząca sukcesy bizneswoman – Natalia (Maria Dębska) nie ma szczęścia w miłości i z powodu pecha nie lubi poddawać się romantycznym uniesieniom. Jej najlepszy przyjaciel i partner w interesach – Piotr (Mikołaj Roznerski) oraz jego piękna narzeczona – Weronika (Barbara Kurdej-Szatan) zakładają się, że Natalia przez trzy miesiące z nikim się nie zwiąże i w nikim się nie zakocha. Oprócz Roznerskiego, Kurdej-Szatan i Dębskiej w filmie wystąpili Krzysztof Czeczot, Tomasz Karolak, Anna Dereszowska, Anna Mucha, Michał Koterski i Jan Frycz. Reżyserem klipu jest Konrad Aksinowicz. Za zdjęcia odpowiada Sebastian Milaszewski.

Zobacz również: Chodakowska komentuje plany filmu biograficznego i kariery aktorskiej

Pech to nie grzech w polskich kinach od 25 grudnia.

Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: Katarzyna Kubiak/Figaro Film

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?