Przesunięto kolejne produkcje z powodu koronawirusa. Wśród filmów Mulan, Szybcy i wściekli 9 oraz Nowi mutanci

Pandemia koronawirusa zmusza kolejne koncerny do zmiany dat premier swoich filmów. Disney dołącza do rosnącego korowodu.

Studio Myszki Miki póki co zmuszone jest przełożyć premierę trzech swoich hitów. Na czas nieokreślony odsunięto zatem pojawienie się Mulan (w kinach miała pojawić się 27 marca), Nowych mutantów (3 kwietnia) oraz Antlers (17 kwietnia).

W tym roku nie zobaczymy też dziewiątej odsłony Szybkich i wściekłych. Choć sam Vin Diesel jeszcze niedawno zarzekał się, że premiera nie zostanie zakłócona. Universal podjęło odmienną decyzję i premiera została przełożona na 2 kwietnia 2021 roku.

To our family of Fast fans everywhere, We feel all the love and the anticipation you have for the next chapter in our…

Opublikowany przez The Fast Saga Czwartek, 12 marca 2020

Zobacz również: CinemaCon 2020 odwołany z powodu koronawirusa

Wcześniej przełożone zostały premiery takich produkcji jak Nie czas umierać, Piotruś Królik 2: Na gigancie, Ciche miejsce 2 i Blue Story. Jako że w kolejnych krajach zamykane są kina, dopóki zagrożenie w związku z pandemią nie zostanie oddalone zapewne przyjdzie czas na kolejne przesunięcia.

Źródło: Deadline, Variety / Ilustracja wprowadzenia: Disney

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?