Przesunięto premiery hitów Pixara

Koronawirus w dalszym ciągu przyczynia się do przesuwania kolejnych wielkich hitów. W tym przypadku padło na dwie znakomicie zapowiadające się produkcje Pixara.

I w ten oto sposób Co w duszy gra z 19 czerwca na 20 listopada 2020 roku, a Raya i ostatni smok – z 25 listopada 2020 dopiero na 12 marca 2021 roku.

Zobacz również: Diuna – Timothée Chalamet na pierwszym zdjęciu z wyczekiwanej adaptacji od Villeneuve’a!

Co w duszy gra to historia niejakiego Joe Gardnera, nauczyciela jazzu, który pewnego razu wpada do kanałów. Gdy odzyskuje przytomność, uświadamia sobie, że trafia do świata duchów. Po niosącym świetne, pozytywne przesłanie W głowie się nie mieści nowa animacja ma skupić się na zagadnieniu, co chcemy zostawić po sobie.

Akcja Raya i ostatni smok rozgrywa się w krainie o nazwie Kumandra, w której pięć odrębnych klanów tworzy Krainę Smoka. Smoki już dawno zginęły, a Kumandra została zaatakowana przez mroczną, złowrogą siłę. Raya jest samotną wojowniczką, która pragnie uratować swój świat. Chce znaleźć ostatniego smoka, który według niej ma moc uratowania Kumandry.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe –  kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?