Psy 3: Canis Majoris – zdjęcia do kontynuacji kultowego hitu ruszyły!

Wygląda na to, że pora powoli odkurzyć sobie klasyki Władysława Pasikowskiego, bo szykuje się trzecia część.

Polski reżyser już wcześniej zdradził, że kolejnym jego filmem będzie powrót do jednej z jego najbardziej rozpoznawalnych serii. Teraz Cezary Pazura na swoim kanale zdradził, że rozpoczęły się już zdjęcia do Psy 3: Canis Majoris.

Zobacz również: Boże Ciało – zwiastun nowego filmu Jana Komasy

Psy traktowały o brutalnych realiach polskich służb bezpieczeństwa w okresie transformacji ustrojowej w naszym kraju. Produkcja szybko została okrzyknięta filmem kultowym, który trzy lata później doczekał się kontynuacji. Trzecia odsłona tworzona jest w ścisłej tajemnicy, ale wiemy, że areną zmagań będą czasy współczesne, po wyjściu z więzienia Franza Maurera (Bogusław Linda). Oprócz niego, w filmie zagra oczywiście Cezary Pazura jako Waldemar Nowy Morawiec, a także Artur Żmijewski, który w Ostatniej krwi zagrał Wolfa. Produkcją filmu zajmie się Wonder Studio Sp. z o.o.

Źródło: filmstart.pl / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Psy. Ostatnia krew

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?