Ptaki Nocy – Margot Robbie potwierdza brak Jareda Leto i podkreśla odrębność od ubiegłorocznego Jokera. Nowe materiały

Póki co czekamy na kolejny zwiastun ciekawie zapowiadającej się produkcji ze stajni DC. W trakcie tych oczekiwań pojawiły się nowe materiały promujące film Cathy Yan oraz istotne wypowiedzi największej gwiazdy tegoż widowiska.

Ptaki Nocy na pewno nie będą miały w swojej obsadzie granego przez Jareda Leto Jokera z Legionu samobójców Davida Ayera. Zasadniczo było to niemal pewne już od dawna, teraz dodała to jeszcze Margot Robbie. Potwierdza się zatem to, że aktor ten został kompletnie wykluczony z obiegu po tym, jak został przyjęty w Legionie samobójców.

Co więcej, filmowa Harley Quinn dodaje, że choć Joker i Ptaki Nocy są filmami kategorii R, a sama aktorka podziwia produkcję Todda Phillipsa, oba tytuły są na zupełnie odrębnych biegunach, jeżeli chodzi o podejście. Ten pierwszy film ma być w porównaniu do Birds of Prey znacznie mocniej trzymający się realistycznej konwencji.

Pojawiły się także nowe zdjęcia promujące zbliżający się wielkimi krokami hit DC.

Zobacz również: Ptaki Nocy zapoczątkują nową erę w DC? Warner Bros. pewne udanych wojaży

Opis: Czy słyszeliście kiedykolwiek o glinie, piosenkarce, psycholce i księżniczce mafii? Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) jest pokręconą historią opowiedzianą przez samą Harley w swoim niepowtarzalnym stylu. Gdy najnikczemniejszy narcystyczny czarny charakter Gotham, Roman Sionis i jego prawa ręka Zsasz obierają na cel młodą dziewczynę o imieniu Cass, wywracając do góry nogami całe miasto, splątują się ścieżki Harley, Huntress, Black Canary i Renee Montoyi. Nieprawdopodobna czwórka nie ma innego wyboru od połączenia sił, by pokonać Romana.

Za film odpowiadać będą reżyserka Cathy Yan i scenarzystka Christina Hodson. W obsadzie znajdują się Margot Robbie (Harley Quinn), Jurne Smollet-Bell (Black Canary), Mary Elisabeth Winstead (Huntress), Ella Jay Basco (Cassandra Cain/Batgirl), Rosie Perez (Renee Montoya) oraz Ewan McGregor (Black Mask).

Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) trafią do kin 7 lutego 2020 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia:Warner Bros.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?