Purge of Kingdoms – zwiastun parodii Gry o Tron

Purge of Kingdoms to mająca w tym roku premierę komedia parodiująca Grę o Tron. W sieci dostępny jest już zwiastun produkcji próbującej wyśmiewać hitowy serial stacji HBO.

Jak czytamy w opisie filmu, możnowładcy krainy Ośmiu Królestw udają się do Kings Shire na „Purge Fest 3000” mając nadzieję, że uda im się zakończyć trwające od lat waśnie, podczas gdy Tłusty Król wdraża swój niecny plan zabicia ich wszystkich. Nie wie jednak, że przeciw niemu samemu spiskują członkowie jego rodziny chcący obalić jego władzę. Po rozpoczęciu imprezy rozpoczyna się seria zasztyletowań oraz wzrasta liczba trupów.

Zobacz również: Gra o tron – recenzja 8. sezonu, być może największego rozczarowania w historii telewizji

purge of kingdsom game of thrones parody

fot. materiały prasowe

Za reżyserię Purge of Kingdoms odpowiada Ara Paiaya. Scenariusz przygotowali J.J. McDowell i Damián Romay. W obsadzie znaleźli się tacy aktorzy jak: Angus Macfadyen (Braveheart), Anna Hutchison (Spartakus), Lou Ferrigno (kulturysta wcielający się w Hulka w serialu z lat 70. i 80.) czy Riker Lynch (Glee).

Film zadebiutuje w Ameryce już 19 lipca. Trafi on prosto na rynek VOD.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Twoja stara pisze:

Po co robić parodię czegoś co już jest parodią dobrych książek?

Odin pisze:

Przeciez to jakies niskobudrzetowe badziewie….

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?