Ralph Demolka w internecie – animowane cameo Imagine Dragons w najnowszym zwiastunie filmu!

Wywtórnia Walt Disney Animation Studios opublikowała zupełnie nowy, międzynarodowy zwiastun swojego wysoce oczekiwanego dzieła pt. Ralph Demolka w internecie. Znajdziecie w nim mnótwo nowych scen, a także animowane cameo niezwykle popularnego zespołu rockowego, a mowa tutaj oczywiście o Imagine Dragons! Warto tutaj wspomnieć, że rzeczona ekipa opracowała specjalnie na potrzeby omawianego filmu utwór zatytułowany Zero, który pojawi się na napisach końcowych. Zapraszam do oglądania!

Zobacz również: Rzymskie dziewczyny – serial oparty na skandalu dotyczącym nastoletniej prostytucji!

Ralph Demolka w internecie pozostawia salon gier wideo Litwaka w tyle, zapuszczając się w niezbadany, obszerny oraz ekscytujący świat Internetu, który może nie przetrwać niszczycielskich zdolności Ralpha! Wspomniany, growy złoczyńca (głos podłożył John C. Reilly) wraz ze swoją towarzyszką Vanellopą von Schweetz (głosu użyczyła Sarah Silverman) musi sporo zaryzykować, podróżując do globalnej sieci, w celu przeprowadzenia poszukiwań zamiennej części, mogącej uratować Sugar Rush. Bohaterowie zmuszeni są zatem polegać na obywatelach Internetu, by sukcesywnie poruszać się do przodu w realizacji obranego przez nich zadania. Pomocy udzieli im m.in. przedsiębiorczymi o imieniu Yesss (głosu użyczyła Taraji P. Henson), będąca głównym algorytmem, a także duszą i sercem popularnej witryny BuzzzTube.

W produkcji pojawią się również disnejowskie księżniczki – Auli‘i Cravalho (Vaiana: Skarb oceanu), Kristen Bell (Anna z Krainy Lodu), Kelly Macdonald (Merida Waleczna), Mandy Moore (Roszpunka z Zaplątanych), Anika Noni Rose (Tiana z Księżniczki i Żaby), Irene Bedard (Pocahontas), Linda Larkin (Jasmine z Aladyna), Paige O’Hara (Belle z Pięknej i Bestii) oraz Jodi Benson (Ariel z Małej Syrenki).

Wyreżyserowany przez Richa Moore’a (Zwierzogród, Ralph Demolka) oraz Phila Johnstona, a także wyprodukowany dzięki Clarkowi Spencerowi, film pt. Ralph Demolka w internecie pojawi się w polskich kinach już 11 stycznia 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Walt Disney Animation Studios

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?