Rambo 5: Last Blood – pojawiło się streszczenie filmu?!

Uwaga: tekst zawiera możliwe spoilery zdradzające kluczowe elementy fabuły Rambo 5: Last Blood. 

Mamy dość interesujący wpis od Splash Report. Portal zamieścił bardzo treściwy opis fabuły, który – zakładając, że jest na pewno prawdziwy – zdradza od deski do deski całą historię w nowym Rambo.

Poniżej znajdują się najważniejsze fragmenty historii. Jeżeli chcecie wyczytać całość, wejdźcie w TEN link.

Punktem wyjścia produkcji ma być porwanie sióstr – kolejno 29-letniej Carmen i 8-letniej Melissy Delgado. Jedynie tej pierwszej udaje się zbiec z rąk porywaczy. Potem mamy szybkie przejście w okolice Arizony, gdzie grany przez Stallone’a tytułowy bohater ma już 70 lat i cierpi na zespół stresu pourazowego, nie szczędząc przy tym alkoholu. Z letargu wybudza go zaginięcie Gabrielle, córka Marii Beltran, jego gosposi. Z biegiem lat Rambo stał się dla Gabrielle niemalże zastępczym ojcem, więc oczywiście ruszył z pomocą.

W ten właśnie sposób splatają się jego losy z Carmen. Rambo dowiaduje się, że za porwaniem stoi meksykański kartel. Mężczyzna staje do walki z przeważającymi siłami wrogami, rozpoczynając od schwytania i wymuszenia informacji torturami na księgowym przestępców aż po wielką finałową batalię, w której zabija Hugo, jednego z liderów kartelu.

View this post on Instagram

Rambo’s man cave…@rambomovie #rambo5

A post shared by Sly Stallone (@officialslystallone) on

Zobacz również: The Vanishing – Butler i Mullan odnajdują złoto jako latarnicy i popadają w obłęd! Zwiastun thrillera!

Cóż, na pewno nie jest to szczyt oryginalności, ale raczej mało kto spodziewał się po kolejnej części czegoś takiego. Pytanie, czy faktycznie coś takiego nas czeka w filmie.

Źródło: Splash Report / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?