Rambo 5: Last Blood – wiemy, kto będzie przeciwnikiem głównego bohatera!

Następne wieści związane z piątą częścią kultowej serii. Tym razem dowiedzieliśmy się, kto stanie w szranki z Rambo.

A będzie nim Sergio Peris-Mencheta, aktor znany przede wszystkim z serialu Snowfall. Poza nim wystąpi jeszcze Yvette Monreal, która zagra córkę przyjaciela Rambo, która została porwana przez kartel.

Rambo

kadr z serialu Snowfall

Zobacz również: Zofia Wichłacz i Tomasz Kot u boku Helen Hunt w nowym serialu wojennym BBC!

Wytwórnia Millennium Media podejmie się sfinansowania Rambo V, a Avi Lerner wraz z Kevinem Kingiem Templetonem zajmą się produkcją. Z kolei Matt Cirulnick sporządzi scenariusz. Oczywiście tekst powstanie w porozumieniu z Sly’em, który na bieżąco będzie monitorować postępy prac. Obecnie projekt nie posiada reżysera, lecz po sieci krąży plotki, iż to właśnie odtwórca ikonicznego Johna Rambo może stanąć także za obiektywem kamery, podobnie jak to miało miejsce z poprzedniczką.

Ostatni raz Stallone wcielił się w rzeczonego weterana wojskowego w 2008 roku. Na końcu obrazu tytułowy bohater powrócił to Stanów Zjednoczonych po długoletnim wyjeździe i przebywaniu na obczyźnie. Zatem w piątej odsłonie legendarny heros będzie mieszkać na ranczo w Arizonie, próbując znaleźć pracę i odnaleźć się w codziennym życiu po traumatycznych przeżyciach z przeszłości na polu bitwy.

Jednakże spokojne życie podstarzałego weterana musi pójść w odstawkę, gdy córka jego przyjaciela zostaje porwana podczas imprezowania w Meksyku. Podobno Rambo odkryje kartel zajmujący się handlowaniem i wykorzystywaniem seksualnym kobiet, co doprowadzi do krwawego odwetu z udziałem praworządnego bojownika. Doświadczony weteran wojskowy ponownie wkroczy do piekła i z pewnością uratuje córkę przyjaciela.

Źródło: The Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?