Advertisement
banner

Rambo V: Last Blood – bohaterowie na nowych zdjęciach

Sylvester Stallone zamieścił na swoim Instagramie kilka zdjęć przedstawiających głónych bohaterów produkcji.

Zobacz również: Kapitan Marvel – nowy plakat widowiska

Rambo V: Last Blood ukazuje widzom tytułowego bohatera cierpiącego na zespół stresu pourazowego. John przebywa obecnie na rancho w Arizonie, próbując podjąć zwyczajną pracę. Niestety weteran nie ma okazji do wytchnienia od problemów, ponieważ jego przyjaciółka oraz zarządczyni majątku, przekazuje mu niepokojące wieści na temat swojej zaginionej wnuczki. Rambo niezwłocznie udaje się w poszukiwania. Dziewczyna zaginęła po przekroczeniu granicy do Meksyku. Niepozornie zadanie weterana szybko przeradza się w brutalną walkę o przetrwanie. John odkrywa kwitnące przedsiębiorstwo handlu seksualnego. W trakcie swoich poszukiwań spotyka dziennikarza, któremu przyrodnia siostra również została porwana. Łączą zatem siły, w celu uratowania dziewczyn oraz zniszczenia całego przedsiębiorstwa.

Film wyreżyserował Adrian Grunberg na podstawie scenariusza Matta Cirulnicka. Produkcją obrazu zajęli się z kolei Avi Lerner i Kevin King.

Źródło: Collider / Ilustracja wprowadzenia – Lionsgate

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?