Raya i ostatni smok – nowy zwiastun animacji Disneya!

Pojawił się nowy trailer filmu Raya i ostatni smok – ciekawej pozycji dla tych, co mają tymczasowo dość kolejnych produkcji live-action.

Akcja Raya and the Last Dragon rozgrywa się w krainie o nazwie Kumandra, w której pięć odrębnych klanów tworzy Krainę Smoka. Smoki już dawno zginęły, a Kumandra została zaatakowana przez mroczną, złowrogą siłę. Raya jest samotną wojowniczką, która pragnie uratować swój świat. Chce znaleźć ostatniego smoka, który według niej ma moc uratowania Kumandry.

Zobacz również: Falcon & Winter Soldier – Hasbro sprzedaje wyjątkową replikę traczy Kapitana Ameryki!

Nowy film  inspirowany kulturą Azji Południowo-Wschodniej i regionów, w tym Tajlandii, Wietnamu, Kambodży, Malezji, Indonezji i Laosu w reżyserii Paula Briggsa oraz Deana Wellinsa. Scenariuszem zajmuje się Adele Lim, znany z Crazy Rich Asians. Cassie Stelle będzie użyczała głosu głównei bohaterce- Rayi, a Awkwafina smokowi o imieniu Sisu. Film pojawi się w kinach 26 listopada 2020 roku.

Źródło: Youtube/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

samsung

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?