Reedukacja Cameron Post – ekskluzywny zwiastun oraz plakat!

Jeśli widzieliście takie filmy jak Odpowiednie zachowanie czy kontynuację horroru Netflixa pt. Dziwkak 2, to pewnie zdajecie sobie sprawę, że Desiree Akhavan warta jest waszego czasu i zainteresowania. W produkcji Reedukacja Cameron Post rzeczona pani pełni funkcje scenarzysty, reżysera oraz producentki wykonawczej, powołując do życia powieść spod pióra Emily Danforth.

Książka traktuje o młodej kobiecie wysłanej na gejowskie centrum terapii konwersyjnej. Film może się poszczycić niezłą obsadą. Należą do niej m.in.: Chloë Grace Moretz, Sasha Lane i Forrest Goodluck. Poniżej znajdziecie ekskluzywny zwiastun oraz plakat produkcji z okazji zbliżającej się premiery obrazu w Wielkiej Brytanii.

Zobacz również: Ben Schwartz niebieskim jeżem z popularnej gry wideo!

Rozgrywająca się we wczesnych latach 90. XX wieku, fabuła filmu koncentruje się na tytułowej postaci – Post, odgrywanej przez Moretz. Bohaterka zostaje przyłapana na całowaniu się z koleżanką podczas studniówki. Jej konserwatywna ciotka wysyła zatem Post na obóz chrześcijański, w celu ratowania krewnej przed homoseksualizmem. Na miejscu młoda protagonista zawiązuje więź z innymi, podobnymi do niej wyrzutkami – Jane i Adamem.

Plakat promujący film

Fot.: Beachside Films, Parkville Pictures

Reedukacja Cameron Post jest stałym bywalcem na przeróżnych festiwalach filmowych, obraz pojawił się nawet na jednym, zorganizowanym w Polsce. Obecnie produkcję można już oglądać w amerykańskich kinach.

Źródło: EMPIRE / Ilustracja wprowadzenia – Beachside Films; Parkville Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?