Chris Evans powróci do roli Kapitana Ameryki po Avengers 4?

Pojawia się coraz więcej plotek i spekulacji dotyczących fabuły Avengers 4. Najwięcej mówi się o wskrzeszeniu, bądź rozwinięciu wątków określonych postaci w kolejnych częściach.

Chris Evans, odtwórca roli Kapitana Ameryki w filmach Marvel Studios, nie tak dawno podziękował wszystkim za możliwość wcielenia się w superbohatera, tym samym sugerując, że „odkłada tarczę”. Niemal natychmiast pojawiły się także spekulacje, jakoby jego postać miała zginąć w Avengers 4. Jednak wywiad udzielony przez Joe Russo (Avengers: Wojna bez granic) dla ET Canada może dawać pewną nadzieję na powrót aktora. Reżyser wspomniał dość wymijająco, że „on (Chris Evans – przyp. autora) jeszcze nie skończył, i nie zamierzam wyjaśniać co to oznacza, ale widzowie niebawem zrozumieją o czym mówię”.

Zobacz również: Nowe komiksowe rewelacje dotyczące Kamieni Nieskończoności! Czy Marvel skorzysta z tego w filmach?!

Zwieńczająca 22 połączone ze sobą filmy w ramach MCU czwarta odsłona sagi Avengers naprowadzi widzów na punkt zwrotny tej epickiej podróży. Nasi ukochani bohaterowie w pełni zrozumieją, jak delikatna jest rzeczywistość i ile będą musieli poświęcić, by ją utrzymać. Oficjalne informacje dotyczące fabuły, jak i sam tytuł najnowszej produkcji trzymane są wciąż pod kluczem.

Za film odpowiada ta sama ekipa, co za Avengers: Wojna bez granic. Mowa tu o reżyserach Joe i Anthony’m Russo oraz scenarzystach Christopherze Markusie i Stephenie McFeely’u.

Źródło: We Got This Covered / Ilustracja wprowadzenia: SKGCL

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?