Advertisement

Reżyser Uciekaj! chciałby stworzyć reboot Gargoyles?!

Jordan Peele już teraz zapisał się w historii Hollywood, otrzymując za scenariusz swojego niedawnego filmu Oscara. Jakie są teraz jego plany? Są głosy, wedle których miałby ochotę na stworzenie nowej wersji Gargoyles!

Peele miał podrzucić koncepcję filmowej, aktorskiej wersji Gargoyles studiu Disneya, jednak wedle Richarda Rushfielda z newslettera The Ankler włodarze mają wiele wątpliwości. Przede wszystkim mają nie być pewni, czy wizja Peele’a pokrywa się z ich oczekiwaniami – fakt faktem, twórca Uciekaj! wybił się  na horrorach, co może mieć w pływ na ich wahanie. Rushfield jest zdania, że tego typu odwlekanie decyzji skończy się na tym, iż Peele straci zainteresowanie i zajmie się prędzej czy później czymś innym.

Kadr z serialu Gargoyles

Kadr z serialu Gargoyles

Zobacz również: Władca Pierścieni od Amazona dopiero w 2021 roku?

Gargoyles jest animacją z 1994 roku, która opowiada o grupie średniowiecznych istot zamieszkujących Szkocję w 994 roku. Gdy spada na nie klątwa, zostają zamienione w statuy na 1000 lat. Po tym czasie zostają przeniesione do współczesnego Nowego Jorku. Zaprzyjaźniają się z policjantką, Elisą Mazą, szybko stając się lokalnymi bohaterami.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?