Advertisement
banner

Robert de Niro negocjuje udział w filmie o Jokerze!

The Hollywood Reporter donosi, że Robert de Niro negocjuje udział w filmie o Jokerze, w którym tytułowego złoczyńcę zagrałby Joaquin Phoenix.

Projekt, w którym wystąpiłby Robert de Niro, miałby być opowieścią o początkach Jokera. Dla siedemdziesięcioczteroletniego aktora, mającego na swoim koncie role w Ojcu chrzestnym II czy Chłopakach z ferajny, byłby to debiut w filmie opartym na komiksie. Szczegóły dotyczące fabuły nie są znane, ale wiadomo, że akcja filmu rozgrywałaby się we wczesnych latach 80. w Gotham, a de Niro wcieliłby się w gospodarza talk show będącego ważnym dla przemiany tytułowego złoczyńcy. W obrazie ma szanse również wystąpić Zazie Beetz (Deadpool 2).

Joker

Źródło: DC Comics

Zobacz również: Tytuł solowego filmu o Jokerze ujawniony?

Reżyserem filmu będzie Todd Phillips, pracujący razem ze Scottem Silverem (Fighter) nad scenariuszem. Jednym z producentów jest sam Martin Scorsese. Produkcja ma ruszyć we wrześniu w Nowym Jorku, a budżet filmu wyniesie około 55 milionów. Premiera Jokera została zaplanowana na 4 października 2019 roku. Film zmierzy się w kinie z Gemini Manem Anga Lee oraz The Woman in the Window z Amy Adams. Co ciekawe, wytwórnia Warner Bros. realizuje w tym samym czasie inny projekt poświęcony Jokerowi, w którym wystąpi Jared Leto.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Getty Images

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?