Robert De Niro w filmie o początkach Jokera?!

Najnowsze źródła donoszą, że ikona kina gangsterskiego, Robert De Niro wystąpi w filmie, będącym origin story Księcia Zbrodni, Jokera.

That Hashtag Show zarzucił plotkę, że to właśnie ten aktor jest brany pod uwagę do jednej z drugoplanowych ról. Portal udostępnił listę kilku bohaterów filmu wraz z ich krótkimi opisami. Jedną z nich jest postać Murraya Franklina, a jedynymi szczegółami jego dotyczącymi są wiek – 65-75 lat oraz pochodzenie – Kaukaz. Nie wiadomo na razie, czy sam Robert De Niro jest zainteresowany projektem, ale możliwe jest, że zaangażowanie Joaquina Phoenixa do głównej roli oraz Martin Scorsese w roli producenta pomogą aktorowi podjąć decyzję.

Robert De Niro

Fot. mat. prasowe

W niedalekiej przyszłości będzie nam dane zobaczyć dwa filmy z Jokerem jako protagonistą. W pierwszym Jared Leto powróci do swojej kreacji z Legionu Samobójców. Drugi z kolei ma być wyreżyserowany przez Todda Philipsa, twórcę Kac Vegas i wyprodukowany przez wspomnianego wcześniej Martina Scorsese. Zdjęcia do niego mają ruszyć jesienią z budżetem w wysokości 55 milionów dolarów i miałby być on początkiem nowego cyklu o nazwie DC Dark lub DC Black.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: comicbook.com

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?