Advertisement

Robert Redford napada na banki. Zwiastun filmu Gentleman z rewolwerem

W sieci zadebiutował nowy zwiastun komedii kryminalnej o najbardziej czarującym złodziejaszku w historii. Trailer filmu Gentleman z rewolwerem znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Robert Redford zapowiada zakończenie kariery!

Film w reżyserii Davida Lowery’ego powstał na podstawie artykułów dziennikarza Davida Granna, które były opublikowane na łamach gazety New York Times w 2003 r. Opisywały one historie złodzieja, Forresta Tuckera (Redford), który przez niemal całe swoje życie utrzymywał się z okradania banków. Równie często łapany, równie często uciekał z wiezień, dokonał tego aż 18 razy, wydostał się m.in. z Alcatraz czy San Quentin. Nawet mając ponad 70 lat nie mógł uciec przed swoją kryminalną przeszłością i ponownie zaczął trudnić się tym, co robi najlepiej.

W Gentleman z rewolwerem poza Robertem Redfordem zobaczymy również: Sissy SpacekDanny’ego GloveraToma WaitsaCasey Afflecka i Elisabeth MossDavid Lowery jest również autorem scenariusza. Premiera 28 września.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Fox

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?