Advertisement

Zdjęciowiec Pewnego razu w Hollywood dołącza do produkcji Venoma 2

Robert Richardson, znany ze swojej współpracy z Tarantino przy wielu jego filmach dołącza do produkcji sequela Venoma. Będzie pracował z reżyserem filmu, Andy Serkisem, z którym miał już do czynienia w filmie Breath.

Robert Richardson to operator filmowy o bardzo bogatym dorobku. Pracował z reżyserami takimi jak Scorsese, Oliverem Stone’em czy Quentinem Tarantino. Trzykrotnie zdobył również Oscara. Produkcjami, za które został nagrodzony były Hugo i jego wynalazek, Aviator i JFK. Ostatnim filmem przy jakim pojawia się nazwisko Richardsona jest Pewnego razu… w Hollywood, które aktualnie święci triumfy w kinach. Jego dołączenie do zespołu pracującego nad Venomem, stawia więc sequel w coraz lepszym świetle. Zatrudnienie kogoś o takiej renomie może wskazywać, że Sony tym razem chce odnieść nie tylko sukces kasowy, ale i krytyczny.

fot. kadr z filmu Venom

Zobacz również: Tom Hardy współtworzył scenariusz do Venoma 2!

W kontynuacji Venoma ponownie zobaczymy Toma Hardy’ego oraz Michelle Williams. Głównym przeciwnikiem będzie prawdopodobnie Carnage grany przez Woody’ego Harrelsona, ponieważ pojawił się on w scenie po napisach końcowych. Pierwsza odsłona filmu okazała się ogromnym sukcesem finansowym. Produkcja zarobiła aż 856 milionów dolarów na całym świecie. To ponad osiem razy więcej niż początkowy budżet. Niestety krytycy film ocenili bardzo nisko. Możliwe, że ostatnie angaże znanych w świecie filmowym nazwisk zwiastują próbę naprawienia tej sytuacji. Premiera kontynuacji odbędzie się 2 października 2020 roku.

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: fot. Gabriel Olsen

 

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?